Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rispen 4mg*50cpr.film (RISPERIDONUM)
- Număr anunț
- DA21852078
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33693000-4 · Toate celelalte produse terapeutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22,86 RON
- Valoare atribuită
- 22,86 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 10:27
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22,86 RON
din 22,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro