Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Cutie postala, Evotools, 195x260x76 mm, pentru interior, 2 chei, gri+maro [644073]

Număr anunț
DA21849041
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,52 RON
Valoare atribuită
23,52 RON
Data publicării
26.11.2018 08:46
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,52 RON

din 23,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.