Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 36,3% sub estimat
Servicii de actualizare informatica
- Număr anunț
- DA22516999
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Capalnas (CUI 3678394)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236,60 RON
- Valoare atribuită
- 150,77 RON 36,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 16:05
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
150,77 RON
din 236,60 RON estimat
36,3%
Adjudecat la 63,7% din estimat · economie 85,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.