Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cartus toner compatibil OKI C332 Black
- Număr anunț
- DA21857640
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala dr. Boga Alajos (CUI 14647830)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,07 RON
- Valoare finală
- 189,07 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 13:04
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.