Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Drum Unit ptr. Brother MFC 8880 DNDR 3100 compatibil 100% Nou
- Număr anunț
- DA21857442
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 22020823)
- Furnizor / câștigător
- VISA MEDING S.R.L. (CUI RO14307081)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 144,54 RON
- Valoare atribuită
- 144,54 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 12:58
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
144,54 RON
din 144,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro