Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Samsung M2675F,Cartus toner Konica Minolta Bizhub 185 226,Cartus toner Premium comp

Număr anunț
DA21853962
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VIZANTEA RAZASEASCA (CUI 28068740)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
30121000-3 · Fotocopiatoare si termocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.915,12 RON
Valoare atribuită
1.915,12 RON
Data publicării
26.11.2018 11:19
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.915,12 RON

din 1.915,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.