Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie piese de schimb si accesorii calculatoare
- Număr anunț
- DA21845026
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
- Furnizor / câștigător
- KRYNADA SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO29385797)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.190 RON
- Valoare atribuită
- 2.190 RON
- Data publicării
- 23.11.2018 13:54
- Termen limită
- 28.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 10:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.190 RON
din 2.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro