Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER XEROX C118

Număr anunț
DA21842657
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA TULCEA (CUI 4321445)
Furnizor / câștigător
MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.723,50 RON
Valoare atribuită
1.723,50 RON
Data publicării
23.11.2018 12:33
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.723,50 RON

din 1.723,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.