Ofertă acceptată Cumpărare directă

T-1600E (T1600E) CARTUS TONER (10000 PAG) ORIGINAL TOSHIBA E-STUDIO 16 160 BD DP 1600

Număr anunț
DA21838626
Autoritate contractantă
LICEUL REGINA MARIA DOROHOI (CUI 3860425)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.048,31 RON
Valoare atribuită
3.048,31 RON
Data publicării
23.11.2018 10:26
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.048,31 RON

din 3.048,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.