Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER ORIGINAL (C,Y,M,B) pentru HP LASERJET PRO M477fnw

Număr anunț
DA21837021
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.401 RON
Valoare atribuită
1.401 RON
Data publicării
23.11.2018 09:35
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.401 RON

din 1.401 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.