Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop 2 in 1 HP ENVY x360 13-ag0011nn cu procesor AMD Ryzen™ 7 2700U pana la 3.80 GHz, 13.3", Full
- Număr anunț
- DA21859074
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL ASTRONOMIC BUCURESTI (CUI 4183130)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.781,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.781,50 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 13:45
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.781,50 RON
din 3.781,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro