Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse IT - service calc/imprimante

Număr anunț
DA21857987
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ION BACIU TULNICI (CUI 28106738)
Furnizor / câștigător
SMARTCOM S.R.L. (CUI 15783393)
Cod CPV
30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.170,99 RON
Valoare atribuită
2.170,99 RON
Data publicării
26.11.2018 13:14
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.170,99 RON

din 2.170,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.