Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARD CONTROLLER I-TEC PCIE 2xSERIAL /1xPARALEL
- Număr anunț
- DA21857239
- Autoritate contractantă
- CASA JUDETEANA DE PENSII NEAMT (CUI 13598004)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 30237130-9 · Carduri informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680,67 RON
- Valoare atribuită
- 680,67 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 12:51
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
680,67 RON
din 680,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro