Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet reparatii si consumabile

Număr anunț
DA21856054
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGROINDUSTRIAL TAMASI ARON (CUI 18488169)
Furnizor / câștigător
REPRO BIROTICA SRL (CUI RO11279530)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302 RON
Valoare atribuită
1.302 RON
Data publicării
26.11.2018 12:17
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302 RON

din 1.302 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.