Ofertă acceptată Cumpărare directă

laptop lenovo

Număr anunț
DA21839713
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Vârsolt (CUI 21638410)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.503,17 RON
Valoare atribuită
1.503,66 RON
Data publicării
23.11.2018 10:59
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.503,66 RON

din 1.503,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.