Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie echipamente video si birotica

Număr anunț
DA21851981
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
DIANA FAST EXPRESS SRL (CUI 28303233)
Cod CPV
32343100-0 · Amplificatoare de audiofrecventa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806,71 RON
Valoare atribuită
16.806,71 RON
Data publicării
26.11.2018 10:24
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.806,71 RON

din 16.806,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.