Ofertă refuzată Cumpărare directă

UPS APC Back-ups RS 1500VA/865W, LCD Display, Line-interactive

Număr anunț
DA21822323
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC FINANTE LOCALE PLOIESTI (CUI 13662794)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI RO13038872)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.670 RON
Valoare finală
2.670 RON
Data publicării
22.11.2018 09:13
Data finalizării
26.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.