Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii podet si amenajari santuri trapezoidale comuna Munteni

Număr anunț
DA21851264
Autoritate contractantă
COMUNA MUNTENI JUDETUL GALATI(CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MUNTENI) (CUI 4393123)
Furnizor / câștigător
VERTICAL CONSTRUCT SERV SRL (CUI RO19038227)
Cod CPV
45233123-7 · Lucrari de constructii de drumuri secundare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.075,45 RON
Valoare atribuită
46.075,45 RON
Data publicării
26.11.2018 10:04
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.075,45 RON

din 46.075,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.