Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Ridicare topo-relevee-documentatie vizata OCPI
- Număr anunț
- DA22381646
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- BIE CONSULT TOPO & CADASTRU S.R.L. (CUI RO34203824)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.700 RON
- Valoare atribuită
- 24.700 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 14:00
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 16:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.700 RON
din 24.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro