Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctionala laser alb-negru LaserJet Pro MFP M26 NW/ref.5210/CCMPA
- Număr anunț
- DA21859585
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STANDARD SOFT TRADING S.R.L. (CUI RO26175529)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.055 RON
- Valoare atribuită
- 1.055 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 13:59
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.055 RON
din 1.055 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro