Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cameră video IP de interior, conform ADV1047914/09.11.2018 , D.G.P.I.
- Număr anunț
- DA21859048
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEC SECURITY SRL (CUI 34332586)
- Cod CPV
- 32333200-8 · Camere video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.348,80 RON
- Valoare atribuită
- 3.348,80 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 13:45
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.348,80 RON
din 3.348,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro