Ofertă acceptată Cumpărare directă

pRODUSE ALIMENTARE

Număr anunț
DA22533184
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
Furnizor / câștigător
DA SILVA SRL (CUI RO18907097)
Cod CPV
03200000-3 · Cereale, cartofi, legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.590,50 RON
Valoare atribuită
4.590,50 RON
Data publicării
05.03.2019 11:15
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.590,50 RON

din 4.590,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.