Ofertă acceptată Cumpărare directă

REINCARCARE CARTUSE TONER 12A

Număr anunț
DA22531886
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Furnizor / câștigător
C&T COMPUTERS S.R.L. (CUI RO15210990)
Cod CPV
50323100-6 · Servicii de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82 RON
Valoare atribuită
82 RON
Data publicării
05.03.2019 10:24
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82 RON

din 82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.