Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,2% sub estimat

Masina de spalat frontala,Uscator de rufe GORENJE ,pttr CIA OLteni

Număr anunț
DA21848553
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.444 RON
Valoare atribuită
3.402 RON 1,2% sub estimat
Data publicării
26.11.2018 08:12
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.402 RON

din 3.444 RON estimat 1,2%

Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.