Acasă · Licitații
· Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ChemoSpike - Dispozitiv pentru aspiratie/transfer cu filtru pentru citostatice – SPIKE ROSU CHEMO
- Număr anunț
- DA21847504
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 35113200-1 · Echipament de protectie impotriva agentilor nucleari, biologici, chimici si radiologici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.620 RON
- Valoare atribuită
- 1.620 RON
- Data publicării
- 24.11.2018 09:10
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.620 RON
din 1.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro