Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polycom SoundStation2 telefon conferinta non-expandable

Număr anunț
DA21847477
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01760 Sebes (CUI 4563325)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.847,04 RON
Valoare atribuită
1.847,04 RON
Data publicării
24.11.2018 00:56
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.847,04 RON

din 1.847,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.