Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cablu HDMI 3m
- Număr anunț
- DA21830135
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- STANDARD SOFT TRADING S.R.L. (CUI RO26175529)
- Cod CPV
- 32581100-0 · Cablu de transmitere a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128,58 RON
- Valoare finală
- 128,58 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 13:44
- Data finalizării
- 26.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.