Ofertă acceptată Cumpărare directă

verificari-incarcari stingatoare PSI

Număr anunț
DA21827080
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRU MUSAT (CUI 18197640)
Furnizor / câștigător
FALSTING SRL (CUI RO13264934)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,40 RON
Valoare atribuită
844,40 RON
Data publicării
22.11.2018 11:57
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

844,40 RON

din 844,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.