Ofertă refuzată Cumpărare directă

GAZON,SALCIE,TUIA,IASOMIE

Număr anunț
DA22501447
Autoritate contractantă
Comuna Manoleasa (CUI 3643906)
Furnizor / câștigător
Boroleanu Didina PFA (CUI 38905651)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.050 RON
Valoare finală
4.050 RON
Data publicării
28.02.2019 09:34
Data finalizării
05.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.