Ofertă acceptată Cumpărare directă

LINEX 1.2G CAPS flacon x 16 capsule

Număr anunț
DA22530267
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.023 RON
Valoare atribuită
1.023 RON
Data publicării
05.03.2019 09:17
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.023 RON

din 1.023 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.