Ofertă acceptată Cumpărare directă

QUAMATEL(R) 20mg / FAMOTIDINUM

Număr anunț
DA21857706
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Segarcea (CUI 4332231)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,25 RON
Valoare atribuită
36,25 RON
Data publicării
26.11.2018 13:06
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,25 RON

din 36,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.