Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET UNELTE AGRICOLE

Număr anunț
DA22526759
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Furnizor / câștigător
MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
Cod CPV
44514000-6 · Manere de unelte si parti de unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,13 RON
Valoare atribuită
612,13 RON
Data publicării
04.03.2019 14:34
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612,13 RON

din 612,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.