Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR PLUMB 12V 7,2AM

Număr anunț
DA22525925
Autoritate contractantă
COMUNA ALUNIS (CUI 2843388)
Furnizor / câștigător
DARCOS S.R.L. (CUI RO4214104)
Cod CPV
31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
04.03.2019 14:03
Termen limită
09.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.