Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAC NPT EVA 500ml

Număr anunț
DA21851664
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
Cod CPV
33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.635 RON
Valoare atribuită
4.635 RON
Data publicării
26.11.2018 10:16
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.635 RON

din 4.635 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.