Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 45,3% sub estimat

Api 20E cu reactivi aditionali inclusi

Număr anunț
DA21846554
Autoritate contractantă
DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
1.586 RON 45,3% sub estimat
Data publicării
23.11.2018 15:14
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.586 RON

din 2.900 RON estimat 45,3%

Adjudecat la 54,7% din estimat · economie 1.314 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.