Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Baterii alcaline High Energy LR6(AA), 1,5V, 2600mAh, 4buc/blister, Varta
- Număr anunț
- DA22523091
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI RO4701070)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI RO1889794)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,50 RON
- Valoare atribuită
- 269,50 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 12:11
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
269,50 RON
din 269,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro