Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet Reactivi-cercetare, ctr 11/2018

Număr anunț
DA21834367
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
CHIMEXIM S.R.L. (CUI RO23652054)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.290 RON
Valoare finală
1.290 RON
Data publicării
22.11.2018 16:28
Data finalizării
26.11.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.