Ofertă acceptată Cumpărare directă

Speculi auriculari UF 2.5 mm ;Set 4 electrozi pentru membre;Cablu EKG pacient cu 10 derivatii Edan;

Număr anunț
DA22521530
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559,66 RON
Valoare atribuită
559,66 RON
Data publicării
04.03.2019 11:13
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559,66 RON

din 559,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.