Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Set Anvelopa de iarna ,janta si senzor pentru Primaria Comunei Reci

Număr anunț
DA21856287
Autoritate contractantă
Comuna Reci (CUI 4404311)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.327,28 RON
Valoare atribuită
2.327,28 RON
Data publicării
26.11.2018 12:24
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.327,28 RON

din 2.327,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.