Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator fara sac Beko VCO42702AD, 750W, 1.8 L, multi ciclonic, filtru Hepa 10+12, 3A, Parchet Brus
- Număr anunț
- DA21855559
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,72 RON
- Valoare atribuită
- 327,72 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 12:04
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,72 RON
din 327,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro