Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii lunare de asistenta si suport module CONTABILITATE, SALARII, MIJLOACE FIXE APLxPERT

Număr anunț
DA22350400
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA VRANCEA (CUI 4297681)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.150 RON
Valoare finală
7.150 RON
Data publicării
06.02.2019 09:10
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.