Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE AUTO

Număr anunț
DA22513248
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Drobeta (CUI 4222190)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI RO33935139)
Cod CPV
50114000-7 · Servicii de reparare si de intretinere a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.118,38 RON
Valoare atribuită
8.118,38 RON
Data publicării
01.03.2019 11:25
Termen limită
06.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 08:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.118,38 RON

din 8.118,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.