Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie pe trepied, 203x153 cm, 2x3 Eco

Număr anunț
DA21845817
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE TEODOR CINCU- TECUCI (CUI 5569881)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,24 RON
Valoare atribuită
209,24 RON
Data publicării
23.11.2018 14:31
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,24 RON

din 209,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.