Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANV W AGILIS ALPIN MICHELIN 2 BUC

Număr anunț
DA21822881
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JANCSO BENEDEK (CUI 13659845)
Furnizor / câștigător
NEXXON SRL (CUI 8509728)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.993,63 RON
Valoare atribuită
1.993,63 RON
Data publicării
22.11.2018 09:34
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.993,63 RON

din 1.993,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.