Ofertă acceptată Cumpărare directă

Steaguri tricolore, 100/150 ,material estraflex tratat UV pentru UAT COMUNA COTNARI

Număr anunț
DA21853601
Autoritate contractantă
UAT Comuna Cotnari (CUI 4541220)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.864,80 RON
Valoare atribuită
1.864,80 RON
Data publicării
26.11.2018 11:09
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.864,80 RON

din 1.864,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.