Acasă · Licitații
· Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Articole sportive pentru dotarea Căminului cultural Cebza- Primăria Ciacova.
- Număr anunț
- DA21856684
- Autoritate contractantă
- Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 661,75 RON
- Valoare atribuită
- 661,75 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 12:35
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
661,75 RON
din 661,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro