Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEL DE DUS PALMOLIVE

Număr anunț
DA21852860
Autoritate contractantă
Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
Furnizor / câștigător
KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI RO27773873)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832,10 RON
Valoare atribuită
832,10 RON
Data publicării
26.11.2018 10:50
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

832,10 RON

din 832,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.