Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa 2x36W montaj aparent
- Număr anunț
- DA22527096
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII CRIOGENICE SI IZOTOPICE - ICSI RM. VALCEA (CUI RO2538104)
- Furnizor / câștigător
- PRIMA ELECTRIC SRL (CUI RO12271186)
- Cod CPV
- 31519200-9 · Lampi cu neon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 397,54 RON
- Valoare atribuită
- 397,54 RON
- Data publicării
- 04.03.2019 14:48
- Termen limită
- 09.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.03.2019 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
397,54 RON
din 397,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro