Ofertă acceptată Cumpărare directă

Insertie panou tir cu arcul 30 cm

Număr anunț
DA21847976
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE TIR CU ARCUL (CUI 4204135)
Furnizor / câștigător
HU 14405886 HF ELEVEN KFT.
Cod CPV
37462170-6 · Panouri de tintit pentru tir cu arcul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596,60 RON
Valoare atribuită
1.596,60 RON
Data publicării
25.11.2018 16:38
Termen limită
30.11.2018 17:00
Data finalizării
25.11.2018 16:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596,60 RON

din 1.596,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.