Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Traistute traditionale realizate din stofa si barnete din lana tesuta manual
- Număr anunț
- DA21796033
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA CULTURALA „BASORELIEF„ PATRAUTI (CUI 32855732)
- Cod CPV
- 37810000-9 · Articole pentru lucrari de artizanat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 11:02
- Termen limită
- 27.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro